KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15554169
nr 1555 4169
Oidentifierad konstnär. Tunnelbana, ej signerad. Olja på pannå, bildmått: 57x30 cm, yttermått inklusive ram: 73x43 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
500 kr
måndag 14 augusti 2023
kl 18:35:31
300 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr
400 kr
450 kr